Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 656 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

15. Z pamiętnika ~~

czwartek, 28 czerwca 2012 23:24

 

/nie mangowo dziś/

 

Próbowaliście kiedyś stać się dla kogoś idealni? Zmieniliście swój wygląd, charakter a nawet sposób myślenia? Wyrzuciliście godność i własne wartości? Kłamaliście bliskim prosto w oczy? Staliście się osobą, z którą jeszcze niedawno sami nie chcielibyście mieć doczynienia? Ja się taka stałam. Zapomniałam tylko, że w życiu najważniejsze jest bycie sobą i jeśli ktoś nas takich nie zaakceptuje, nigdy nie był przyjacielem. Straciłam gdzieś w tym wszystkim swoją wyjątkowość, oryginalność. Chce znów stać się sobą. Tylko jaka ja właściwie byłam?

 

Rok szkoly się skończył. Płynął bardzo wooolno, ale gdy patrzę na to z perspektywy czasu, to szybko zleciało. Moje życie zmieniło się w tym czasie o 180 stopni. Kiedyś nie pomyślałabym, że wszystko się tak potoczy. Gdzie ci przyjaciele co mieli być na zawsze ja się pytam!?

 

Nie wiem czemu, ale odczuwam jakiś taki strach przed wakacjami. Nie to, że mnie nie cieszą, po prostu w tym roku zobaczyłam, jak czas szybko leci i chce go jak najlepiej wykorzystać, a boję się, że nie będę umiała. W jakiś sposób pragnę uczynić te wakacje wyjątkowymi, aby nie przesiedzieć całych w domu przed komputerem. Tylko co powinnam zrobić?

 

 

 

 


oceń
0
0

komentarze (40) | dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  15 747  

O mnie

Reaven-chan (15 l.)
Otaku, marzycielka, realistka.

O moim bloogu

Mój pamiętnik pełen refleksji i narzekań, przeplatający się z światem mangi i anime. Po prostu.

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 15747
Wpisy
  • liczba: 59
  • komentarze: 902

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl